Otwarta akcja wolontariacka – 16 kwietnia 2016 r. w Warszawie

Zapraszamy do wsparcia prac remontowo-budowlanych prowadzonych przez Habitat for Humanity Poland na warszawskiej Pradze. Kończymy tam adaptować strych na mieszkania rotacyjne, które już w lipcu zostaną przekazane młodzieży z ośrodka Trampolina w Aninie. Potrzebujemy pomocy przy pracach wykończeniowych, na przykład malowaniu lub tynkowaniu.

Marcowa akcja wolontariacka z udziałem wolontariuszy ze Szwajcarii (fot. Habitat for Humanity Poland).

Stan prac w marcu 2016 roku – akcja wolontariacka z udziałem uczniów ze Szwajcarii (fot. Habitat for Humanity Poland).

Otwarta akcja wolontariacka zaplanowana jest na sobotę, 16 kwietnia. Mogą brać w niej udział osoby od 16 roku życia, zarówno panie, jak i panowie. Nie wymagamy żadnego doświadczenia w pracach budowlanych. Zapewniamy nadzór inżyniera oraz profesjonalnych budowlańców, którzy poinstruują Was, jak wykonywać poszczególne prace, a także dobiorą zajęcia dostosowane do możliwości każdego uczestnika.

Zgłoszenia przyjmujemy do 13 kwietnia drogą mailową (wolontariat@habitat.pl). W mailu należy podać imię nazwisko, PESEL oraz adres – dane te są potrzebne do wypełnienia umowy wolontariackiej oraz ubezpieczenia. Konieczne jest też punktualne przybycie na miejsce prac, ponieważ o godzinie 9:00 rozpoczyna się obowiązkowe szkolenie BHP.

Stan prac w marcu 2016 roku - akcja wolontariacka z udziałem uczniów ze Szwajcarii (fot. Habitat for Humanity Poland).

Stan prac w marcu 2016 roku – akcja wolontariacka z udziałem uczniów ze Szwajcarii (fot. Habitat for Humanity Poland).

Jeśli jesteście zainteresowani, to zachęcamy do szybkiego kontaktu. W pracach może wziąć udział maksymalnie 10 osób, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zastrzegamy sobie prawo do przełożenia terminu akcji, w przypadku jeśli nie zgłoszą się minimum cztery osoby.

Miejsce – ul. Brechta 12, Warszawa

Data – 16 kwietnia

Godziny pracy – 9:00-13:00