Samodzielny/a Księgowy/a

Fundacja Habitat for Humanity Poland

jest częścią międzynarodowej organizacji non-profit Habitat for Humanity International, działającej na rzecz zmniejszenia ubóstwa mieszkaniowego na świecie. W Polsce pomagamy za pośrednictwem 2 biur, zlokalizowanych w Warszawie i Gliwicach. Na liczniku mamy już ponad 120 wybudowanych lokali mieszkalnych. Aby docierać z pomocą do jak największej liczby osób w trudnej sytuacji mieszkaniowej, Habitat Poland realizuje też liczne projekty typu remonty czy działania mające na celu wprowadzenie systemowych rozwiązań zwiększających dostęp do niedrogich mieszkań o godnym standardzie.

W związku z rozwojem działalności szukamy do naszego Zespołu osoby na stanowisko:

 

Samodzielny/a Księgowy/a

(nr ref.: KS/2019)
Miejsce pracy: Warszawa

 

Do składania aplikacji zapraszamy osoby z doświadczeniem w branży handlowo-usługowej, z bieżącą znajomością prawa podatkowego.  Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za prowadzenie księgowości Fundacji (działalność statutowa i gospodarcza).

 

Idealnie do nas pasujesz, jeśli posiadasz:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu spółek prawa handlowego,
  • Praktyczną umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych,
  • Bardzo dobrą znajomość MS Excel,
  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie – często pracujemy w tym języku,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z rachunkowością, finansami, ekonomią),
  • Ucieszymy się, jeżeli znasz program RAKS,
  • A w dodatku wiesz, że potrafisz świetnie zorganizować sobie pracę, jesteś osobą samodzielną rzetelną i dbającą  o szczegóły.

 

Oferujemy ci  umowę o pracę na pełen etat, z wynagrodzeniem dostosowanym do umiejętności i doświadczenia oraz mnóstwo satysfakcji z pracy. Jesteśmy zgranym Zespołem, w  którym każdy może na siebie liczyć, do pracy przychodzimy w elastycznych godzinach, a nasza działalność służy innym ludziom. Ma to dla Ciebie sens? Nie czekaj, już dziś wyślij do nas CV!

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV wraz z krótkim listem motywacyjnym w języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja(at)habitat.pl z nr referencyjnym w tytule wiadomości.

 

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych).

Jednocześnie, informujemy, iż Administratorem Danych Osobowych jest Fundacja Habitat for Humanity Poland z siedzibą w Warszawie (00-542) przy ul. Mokotowskiej 55;

Przesłane w aplikacji dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych od momentu ich pozyskania przez okres 3 miesięcy od czasu zakończenia procesu rekrutacji. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w zakresie danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail rodo(at)habitat.pl. Podanie danych osobowych jest konieczne w celu realizacji procesu rekrutacji. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Dane udostępnione w procesie rekrutacji nie będą przykazywane do podmiotów zewnętrznych. Przysługuje Panu / Pani prawo dostępu do danych osobowych, prawo do sprostowania danych osobowych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych do innego administratora, prawo usunięcia danych osobowych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.