Samodzielny/a Księgowy/a

Habitat for Humanity Poland jest częścią międzynarodowej organizacji non-profit Habitat for Humanity International działającej na rzecz zmniejszenia ubóstwa mieszkaniowego na świecie. W związku z rozwojem działalności rozpoczynamy rekrutację na stanowisko:

 

Samodzielny/a Księgowy/a

(nr ref.: KS/2019)

 

Szukamy osób z doświadczeniem w branży handlowo-usługowej do prowadzenia księgowości Fundacji (działalność statutowa i gospodarcza), z bieżącą znajomością prawa podatkowego.

Profil kandydata:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z rachunkowością, finansami, ekonomią)
  • Język angielski – na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu spółek prawa handlowego – minimum 3 lata
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych;
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość programu RAKS – mile widziana
  • Znakomita organizacja pracy, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, rzetelność, dbałość o szczegóły;

 

Oferujemy umowę o pracę na pełen etat z wynagrodzeniem dostosowanym do umiejętności i doświadczenia.

Praca stacjonarna, w siedzibie Fundacji w Warszawie.

Zainteresowane osoby, które spełniają wyżej wymienione kryteria prosimy o przesyłanie CV wraz z krótkim listem motywacyjnym w języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja(at)habitat.pl podając w tytule maila nr ref.

 

Uprzejmie informujemy, iż spotkamy się z wybranymi kandydatami, spełniającymi kryteria oferty.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych).

Jednocześnie, informujemy, iż Administratorem Danych Osobowych jest Fundacja Habitat for Humanity Poland z siedzibą w Warszawie (00-542) przy ul. Mokotowskiej 55.

Przesłane w aplikacji dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych od momentu ich pozyskania przez okres 3 miesięcy od czasu zakończenia procesu rekrutacji. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w zakresie danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail rodo(at)habitat.pl. Podanie danych osobowych jest konieczne w celu realizacji procesu rekrutacji. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Dane udostępnione w procesie rekrutacji nie będą przykazywane do podmiotów zewnętrznych. Przysługuje Panu / Pani prawo dostępu do danych osobowych, prawo do sprostowania danych osobowych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych do innego administratora, prawo usunięcia danych osobowych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.