Specjalista ds. pozyskiwania nieruchomości

Fundacja Habitat for Humanity Poland

jest częścią międzynarodowej organizacji non-profit Habitat for Humanity International, działającej na rzecz zmniejszenia ubóstwa mieszkaniowego na świecie. Aby docierać z pomocą do jak największej liczby osób w trudnej sytuacji mieszkaniowej, Habitat Poland realizuje liczne projekty typu remonty czy działania mające na celu wprowadzenie systemowych rozwiązań zwiększających dostęp do niedrogich mieszkań o godnym standardzie.

Społeczna Agencja Najmu to program Fundacji o charakterze not-for-profit, działający z misją na rzecz dobra społecznego, pośredniczący w wynajmie mieszkań między właścicielami (zasoby prywatne, samorządowe lub państwowe) a potencjalnymi najemcami mieszkań, którzy nie są w stanie udźwignąć kosztów wynajmu na zasadach rynkowych. Agencja gwarantuje sprawny i bezpieczny proces wynajmu i najmu mieszkań oraz świadczy podnajemcom usługi wspierające – pomoc i opiekę socjalną oraz zawodową.

 

W związku z rozwojem działalności szukamy do Zespołu Społecznej Agencji Najmu osoby do współpracy w charakterze:

 

Specjalista ds. pozyskiwania nieruchomości

(nr ref.:SAN/10)

Miejsce pracy: Warszawa

 

Zakres zadań:

 • Pozyskiwanie mieszkań na wynajem, przeznaczonych dla Klientów Społecznej Agencji Najmu,
 • Profesjonalna obsługa Klientów w zakresie prezentowania nieruchomości,
 • Kompletowanie dokumentów, zawieranie umów oraz sporządzanie dokumentacji najmu, a następnie podnajmu,
 • Stałe monitorowanie rynku nieruchomości – identyfikacja nisz rynkowych w celu pozyskiwania atrakcyjnych cenowo lokali.

 

Wymagania:

 • Doświadczenie na stanowisku agenta /doradcy ds. nieruchomości lub w zarządzaniu najmem,
 • Udokumentowane sukcesy w obszarze ilości zawartych umów najmu/sprzedaży lokali,
 • Umiejętność nawiązywania kontaktu i budowania relacji z Klientami, kultura osobista,
 • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność,
 • Mile widziane doświadczenie w pracy socjalnej.

 

Oferujemy:

 • Pracę w wymiarze 80 godzin miesięcznie na umowę zlecenie z wynagrodzeniem 3100 zł brutto,
 • Miłą, kameralną i partnerską atmosferę,
 • Biuro w centrum Warszawy,
 • Elastyczny i nienormowany czas pracy.

 

Zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego na adres:

rekrutacja (at) habitat.pl z nr referencyjnym SAN/10 w temacie wiadomości.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych).

Jednocześnie, informujemy, iż Administratorem Danych Osobowych jest Fundacja Habitat for Humanity Poland z siedzibą w Warszawie (00-542) przy ul. Mokotowskiej 55;

Przesłane w aplikacji dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych od momentu ich pozyskania przez okres 3 miesięcy od czasu zakończenia procesu rekrutacji. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w zakresie danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail rodo (at) habitat.pl. Podanie danych osobowych jest konieczne w celu realizacji procesu rekrutacji. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Dane udostępnione w procesie rekrutacji nie będą przykazywane do podmiotów zewnętrznych. Przysługuje Panu / Pani prawo dostępu do danych osobowych, prawo do sprostowania danych osobowych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych do innego administratora, prawo usunięcia danych osobowych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.