Kontakt

 

Fundacja Habitat for Humanity Poland

Oddział Warszawa

ul. Kozia 3/5 lok. 8
00-070 Warszawa
T: +48 537 520 664
@: poland@habitat.pl

NIP: 521-32-26-452

Oddział Gliwice

Lotników 83
44-100 Gliwice
T/F: +48 32 232 44 16
@: gliwice@habitat.pl

 

 

Karta Biedronki / Картка для покупок

Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów.
Більше інформації про Програму можна отримати за телефонами.
 

577 650 150, 533 330 494

 

Program „Witamy i pomagamy – zakupy” Fundacji Biedronki, dotyczący Kart i e-kodów, w zakresie realizowanym przez Fundację Habitat for Humanity Poland, jest jednym z elementów programu wsparcia adresowanego do osób i rodzin przybyłych z Ukrainy, korzystających z pomocy mieszkaniowej fundacji Habitat for Humanity Poland.

Фундація Habitat for Humanity Poland впроваджує програму «Witamy i pomagamy – zakupy» від Фундації «Biedronki». Отримати карту або Е-код можуть сім’ї, які приїжджають з України та користуються житловою допомогою від Фундації Habitat for Humanity Poland.

 

Jak pracujemy podczas COVID-19?

Ze względów bezpieczeństwa nasi pracownicy pracują głównie z domów. Biuro Fundacji na ul. Koziej 3/5
jest czynne w godzinach 9-17, ale przebywa tam tylko dyżurująca osoba, które może nie znać wyczerpującej odpowiedzi na Państwa pytania. Ze względów bezpieczeństwa nie przyjmujemy też w biurze interesantów, poza umówionymi spotkaniami.

Prosimy o kontaktowanie się z naszymi pracownikami pod poniższymi numerami telefonów:

 

W sprawach wynajmu mieszkań – Program Najmu Społecznego

Warszawa
pns@habitat.pl
Aglomeracja Śląska
ptobola@habitat.pl

 

W sprawach pomocy remontowo-budowlanej

Obejmującej Warszawę i okolice oraz aglomerację śląską:
Mateusz Piegza
mpiegza@habitat.pl

 

Kontakt dla mediów

Artur Jaworski
ajaworski@habitat.pl
T: +48 697 979 900

 

Współpraca z partnerami biznesowymi

Marlena Zacharek (Polska centralna)
mzacharek@habitat.pl
T: +48 537 520 112

Zofia Łątkowska (Polska południowa)
zlatkowska@habitat.pl
T: +48 533 522 646

 

W sprawach rzeczniczych

Katarzyna Przybylska
kprzybylska@habitat.pl
T: +48 795 979 907