ReStore w Akcji czyli Meblówka na Inżynierskiej

 

ReStore w Akcji czyli Meblówka na Inżynierskiej

8 czerwca, godz. 14-20
Magazyny starej zajezdni tramwajowej, ul. Inżynierska 6

Chcecie zasmakować w idei ekonomii cyrkularnej i chłodnej lemoniadzie, a przy okazji zobaczyć, co będzie można kupić w pierwszym w Polsce sklepie #ReStore? Macie ochotę upolować w przystępnej cenie stylowe, choć nieco zużyte już meble różnej maści: kanapy, krzesła, fotele, pufy, stoły, komody i meblościanki?

Wpadnijcie na Meblówkę na Inżynierską i poszperajcie w naszych przepastnych magazynach, wypełnionych od podłogi po sufit meblami i przedmiotami do wystroju wnętrz o ogromnym potencjale.

Na miejscu będzie można zrobić nie tylko zakupy, ale również się zainspirować. Miłośnikom renowacji pokażemy, jak przywrócić świetność stołowi Thonetowskiemu oraz jak ze staromodnego fotela w stylu angielskim zrobić ponadczasowy klasyk.

Podpowiemy też, jak samodzielnie odnawiać meble, np. jak podniszczoną komódkę przemienić w funkcjonalny i estetyczny mebel.

Całkowity dochód ze sprzedaży mebli zasili misję Habitat for Humanity Poland i przybliży nas do otwarcia pierwszego w Polsce sklepu charytatywnego #ReStore na warszawskim Targówku.

Podczas wyprzedaży będzie można kupić między innymi kanapy i fotele, które zostały niedawno przywiezione do naszych magazynów w ramach współpracy IKEA z Habitat for Humanity Poland.

W trosce o środowisko naturalne, IKEA uruchomiła usługę odbioru używanych kanap i sof, które są przewożone do naszej fundacji, aby zyskać szansę na nowe życie, np. trafiając do naszych podopiecznych lub do dalszej odsprzedaży w powstającym sklepie ReStore.

Osobom, które zakupią podczas wydarzenia wielkogabarytowe meble, pomożemy zorganizować transport.