Zespół

 

ZARZĄD

 

Magdalena Ruszkowska-Cieślak
Prezeska Fundacji

Marek Magdziak
Dyrektor ds. Finansowych i Administracji
Członek Zarządu Fundacji

Jakub Piasecki
Członek Zarządu

 

Beata Piórek
Asystentka Zarządu
bpiorek@habitat.pl
T: +48 22 642 57 42

 

DZIAŁY

 

Remonty i Budowy (Warszawa)

Katarzyna Cebulska – Bajera
Dyrektor Operacyjny Fundacji
kcebulska@habitat.pl

 

Remonty i Budowy (Gliwice)

Mateusz Piegza
Kierownik ds. Rozwoju Programów
mpiegza@habitat.pl

Zofia Łątkowska
Specjalistka ds. Administracji

 

Rzecznictwo

Katarzyna Przybylska
Kierowniczka ds. Rzecznictwa
kprzybylska@habitat.pl

Joanna Łochowska
Specjalistka ds. Rozwoju Programów Lokalnych

 

Społeczna Agencja Najmu

Maciej Kotliński
Kierownik Najmu Społecznego
mkotlinski@habitat.pl

Olha Bilous
Specjalistka ds. Najmu Społecznego

 

Komunikacja i Fundraising

Maria Malinowska-Sikora
Kierownik Działu Komunikacji i Promocji
mmalinowska@habitat.pl

Artur Jaworski
Manager ds. Komunikacji i Promocji
ajaworski@habitat.pl

Marlena Zacharek
Managerka ds. Fundraisingu
mzacharek@habitat.pl

 

ReStore

Maciej Kosiorek
ReStore Manager
mkosiorek@habitat.pl

Andrzej Przedworski
Specjalista ds. Sprzedaży

Jakub Matla
Koordynator Strefy Warsztatów i Edukacji ReStore
jmatla@habitat.pl

Marek Borwański
Specjalista ds. Technicznych

 

Księgowość

Mateusz Zawada
Koordynator ds. Finansowych
mzawada@habitat.pl