Zespół

 

ZARZĄD

 

Jakub Piasecki
p.o. Prezes Zarządu Fundacji

Katarzyna Przybylska
Członkini Zarządu Fundacji

Marek Magdziak
Członek Zarządu Fundacji

Mateusz Zawada
Dyrektor ds. Finansowych i HR
Członek Zarządu Fundacji

 

Sara Olekszyk
Asystentka Zarządu
solekszyk@habitat.pl

 

DZIAŁY

 

Programy – Remonty i Budowy (Warszawa i Gliwice)

Mateusz Piegza
Kierownik ds. Rozwoju Programów
mpiegza@habitat.pl

 

Remonty i Budowy (odział w Gliwicach)

Zofia Łątkowska
Koordynatorka Projektu
zlatkowska@habitat.pl

 

Program Najmu Społecznego

pns@habitat.pl

Maciej Kotliński
Kierownik Najmu Społecznego

Olha Bilous
Specjalistka ds. Najmu Społecznego

Elina Aliieva
Specjalistka ds. Najmu

Karolina Rogozińska
Specjalistka ds. Najmu

Olga Shtuka
Specjalistka ds. Najmu

Karina Kanafa-Marasińska
Specjalistka ds. Pozyskiwania Nieruchomości

Beata Pękosławska
Specjalistka ds. Pozyskiwania Nieruchomości

 

Komunikacja

Maria Malinowska-Sikora
Kierowniczka ds. Komunikacji i Promocji
mmalinowska@habitat.pl

Artur Jaworski
Manager ds. Komunikacji i Promocji
ajaworski@habitat.pl

 

Fundraising

Marlena Zacharek
Managerka ds. Fundraisingu
mzacharek@habitat.pl

 

Wolontariat

Marcin Maryl
Koordynator Wolontariatu
mmaryl@habitat.pl

 

Rzecznictwo

Katarzyna Przybylska
Kierowniczka ds. Rzecznictwa
kprzybylska@habitat.pl

Joanna Łochowska
Specjalistka ds. Rozwoju Programów Lokalnych

Maciej Popiołek
Specjalista ds. Prawnych

 

ReStore

Maciej Kosiorek
ReStore Manager
mkosiorek@habitat.pl

Andrzej Przedworski
Specjalista ds. Sprzedaży
aprzedworski@habitat.pl

Jakub Matla
Koordynator Strefy Warsztatów i Edukacji ReStore
jmatla@habitat.pl

Marek Borwański
Specjalista ds. Technicznych

 

Finanse

Beata Piórek
Koordynatorka ds. Finansów