Zespół

 

ZARZĄD

 

Magdalena Ruszkowska-Cieślak
Dyrektor Krajowa, Prezes Fundacji

Marek Magdziak
Dyrektor ds. Finansowych i Administracji
Członek Zarządu Fundacji

Marina Yoveva
Członek Zarządu Fundacji

 

Asystentka Zarządu
Agnieszka Iwanowska
aiwanowska@habitat.pl
T: +48 22 642 57 42

Audyt
Beata Mentone
bmentone@habitat.pl

 

DZIAŁY

 

Remonty i Budowy (Warszawa)

KIEROWNIK
Agnieszka Siłuszek 

Dyrektor ds. Programów
asiluszek@habitat.pl

Karolina Kamińska
Koordynatorka Projektu Build Solid Ground

Marta Łochowska
Krajowa Koordynatorka Wolontariatu

 

Remonty i Budowy (Gliwice)

KIEROWNIK
Mateusz Piegza

Kierownik ds. Rozwoju Programów
mpiegza@habitat.pl

Monika Grabowska
Koordynatorka ds. Wolontariatu

Zofia Łątkowska
Młodsza Specjalistka ds. Administracji

 

Rzecznictwo

KIEROWNIK
Katarzyna Przybylska
Kierowniczka ds. Rzecznictwa
kprzybylska@habitat.pl

Joanna Łochowska
Specjalista ds. Rozwoju Programów Lokalnych

 

Społeczna Agencja Najmu

KIEROWNIK
Agnieszka Głusińska
Kierowniczka Społecznej Agencji Najmu
aglusinska@habitat.pl

Maciej Kotliński
Specjalista ds. Najmu Społecznego

Olha Bilous
Specjalista ds. Najmu Społecznego

 

Centrum Mieszkań Treningowych

KIEROWNIK
Edyta Wieczorek
Koordynator projektu CMT
ewieczorek@habitat.pl

Ewa Nowakiewicz
Pracownik socjalny ds. Mieszkań Treningowych

 

Wolontariat

KIEROWNIK
Marta Łochowska
Krajowa Koordynatorka Wolontariatu
mlochowska@habitat.pl

 

Komunikacja i Fundraising

KIEROWNIK
Katarzyna Górska
Senior manager ds. Komunikacji i Fundrasingu
kgorska@habitat.pl

Anna Jakubowska-Gołębiewska
Manager ds. Relacji z Darczyńcami

Joanna Łochowska
Specjalista ds. Rozwoju Programów Lokalnych

Marlena Zacharek
Fundraising Manager

 

Księgowość

KIEROWNIK
Mateusz Zawada

Koordynator ds. Finansowych
mzawada@habitat.pl

 

ReStore

KIEROWNIK
Maria Malinowska-Sikora
Dyrektor Projektu ReStore
mmalinowska@habitat.pl

Maciej Kosiorek
Kierownik ds. Operacyjnych ReStore

Tomek Ploch
Specjalista ds. sprzedaży

Edyta Wieczorek
Kierowniczka ds. Edukacji ReStore

Marek Borwański
Specjalista ds. Technicznych