Zespół

 

ZARZĄD

 

Jakub Piasecki
p.o. Prezes Zarządu Fundacji

Katarzyna Przybylska
Członkini Zarządu Fundacji

Marek Magdziak
Członek Zarządu Fundacji

Mateusz Zawada
Dyrektor ds. Finansowych i HR
Członek Zarządu Fundacji

 

Sara Olekszyk
Asystentka Zarządu
solekszyk@habitat.pl

 

DZIAŁY

 

Programy – Remonty i Budowy (Warszawa i Gliwice)

Mateusz Piegza
Kierownik ds. Rozwoju Programów
mpiegza@habitat.pl

 

Remonty i Budowy (odział w Warszawie)

Mateusz Matuszkiewicz
Manager Projektów Remontowo-Budowlanych

Hubert Mrozowski
Koordynator Projektów Remontowo-Budowlanych

 

Remonty i Budowy (odział w Gliwicach)

Kamil Wójcik
Koordynator projektów remontowych

 

Program Najmu Społecznego (oddział Warszawa)

pns@habitat.pl

Maciej Kotliński
Kierownik Programu Najmu Społecznego

Olha Bilous
Specjalistka ds. Najmu Społecznego

Elina Aliieva
Specjalistka ds. Najmu Społecznego

Karolina Rogozińska
Specjalistka ds. Najmu Społecznego

Olga Shtuka
Specjalistka ds. Najmu Społecznego

Tetiana Voroniuk
Specjalistka ds. Najmu Społecznego

Karina Kanafa-Marasińska
Specjalistka ds. Pozyskiwania Nieruchomości

Beata Pękosławska
Specjalistka ds. Pozyskiwania Nieruchomości

Marta Frołow
Poszukiwanie mieszkań na wynajem

 

Program Najmu Społecznego (odział Gliwice)

pnsgliwice@habitat.pl

Przemek Taboła
Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości

Magdalena Jarosz
Specjalistka ds. Najmu Społecznego

Anna Kolasińska
Specjalistka ds. Najmu Społecznego

 

Komunikacja

Maria Malinowska-Sikora
Kierowniczka ds. Komunikacji i Promocji
mmalinowska@habitat.pl

Artur Jaworski
Manager ds. Komunikacji i Promocji
ajaworski@habitat.pl

Maria Stachurska
Młodsza specjalistka ds. Komunikacji

 

Fundraising

Marlena Zacharek
Managerka ds. Fundraisingu
mzacharek@habitat.pl

Zofia Łątkowska
Koordynatorka Projektów
zlatkowsa@habitat.pl

 

Rzecznictwo

Katarzyna Przybylska
Kierowniczka ds. Rzecznictwa
kprzybylska@habitat.pl

Joanna Łochowska
Rzeczniczka Lokalnych Projektów

Alicja Szczutowska
Koordynatorka Grupy Roboczej

 

ReStore

Maciej Kosiorek
Senior Manager Programu ReStore
mkosiorek@habitat.pl

Andrzej Przedworski
Kierownik Sprzedaży
aprzedworski@habitat.pl

Marek Borwański
Specjalista ds. Technicznych

Sławomir Chmielewski
Koordynator Magazynów

Sylwia Senda
Specjalistka ds. Obsługi Klienta

Paulina Plichta
Sprzedawca

 

Safeguarding

Marcin Maryl
Safeguarding Specialist, HSS Focal Point

 

Finanse, HR, Administracja

Beata Piórek
Koordynatorka ds. Finansów

Marta Al Amin
Kierowniczka ds. Administracyjnych i HR

Maciej Popiołek
Specjalista ds. Prawnych