Zespół

 

ZARZĄD

 

Magdalena Ruszkowska-Cieślak
Prezeska Fundacji

Marek Magdziak
Dyrektor ds. Finansowych i Administracji
Członek Zarządu Fundacji

Marina Yoveva
Członkini Zarządu Fundacji

 

Asystentka Zarządu
Agnieszka Iwanowska
aiwanowska@habitat.pl
T: +48 22 642 57 42

Beata Mentone
Specjalistka ds. Ewaluacji i Monitoring
bmentone@habitat.pl

 

DZIAŁY

 

Remonty i Budowy (Warszawa)

Agnieszka Siłuszek 
Dyrektorka ds. Programów
asiluszek@habitat.pl

Karolina Kamińska
Koordynatorka Projektu Build Solid Ground

 

Remonty i Budowy (Gliwice)

Mateusz Piegza
Kierownik ds. Rozwoju Programów
mpiegza@habitat.pl

Zofia Łątkowska
Specjalistka ds. Administracji

 

Rzecznictwo

Katarzyna Przybylska
Kierowniczka ds. Rzecznictwa
kprzybylska@habitat.pl

Joanna Łochowska
Specjalistka ds. Rozwoju Programów Lokalnych

 

Społeczna Agencja Najmu

Agnieszka Głusińska
Kierowniczka Społecznej Agencji Najmu
aglusinska@habitat.pl

Maciej Kotliński
Specjalista ds. Najmu Społecznego

Olha Bilous
Specjalistka ds. Najmu Społecznego

 

Centrum Mieszkań Treningowych

Edyta Wieczorek
Koordynatorka projektu CMT
ewieczorek@habitat.pl

Ewa Nowakiewicz
Pracowniczka socjalna ds. Mieszkań Treningowych

 

Wolontariat

Marta Łochowska
Krajowa Koordynatorka Wolontariatu
mlochowska@habitat.pl

Monika Grabowska
Koordynatorka ds. Wolontariatu (Gliwice)

 

Komunikacja i Fundraising

Katarzyna Górska
Senior Managerka ds. Komunikacji i Fundrasingu
kgorska@habitat.pl

Anna Jakubowska-Gołębiewska
Managerka ds. Relacji z Darczyńcami

Marlena Zacharek
Managerka ds. Fundraising

 

ReStore

Maria Malinowska-Sikora
Dyrektorka ds. Rozwoju Sieci ReStore
mmalinowska@habitat.pl

Maciej Kosiorek
Kierownik ds. Operacyjnych ReStore

Tomek Ploch
Specjalista ds. Sprzedaży

Mario Wójtowicz
Manager ds. Rozwoju ReStore

Marek Borwański
Specjalista ds. Technicznych

 

Księgowość

Mateusz Zawada
Koordynator ds. Finansowych
mzawada@habitat.pl